Witamy na stronie KSZOZP

Witamy na nowej stronie Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Od nowego sezonu 2019/2020 poprzednia witryna http://kszozp.prv.pl/ nie będzie aktualizowana.
W związku ze startem nowego serwisu ulega zmianie także sposób zapisywania na zawody oraz wysyłania informacji o zawodach i nowościach w regionie (kursy, szkolenia, imprezy itp).

  • Zapisy na zawody przyjmowane są bezpośrednio przez stronę internetową z Listą Zawodów. Bardzo prosimy również o zapoznanie się z Zasadami Zapisów. Dodatkowe informacje jak należy zapisywać się na zawody dostępne są tutaj.
    Do zapisywania się na zawody konieczne jest utworzenie konta na stronie.
  • Informacje o nadchodzących zawodach oraz nowościach nie będą już wysyłane z adresu kszozp@gmail.com. Adres ten pozostanie głównym adresem kontaktowym we wszystkich sprawach związanych z KSZOZP. Aby otrzymywać informacje na adres e-mail, należy zapisać się do subskrypcji powiadomień poprzez menu dostępne po prawej stronie witryny.
    Zapis do subskrypcji powiadomień nie wymaga założenia konta na stronie.
    Utworzenie konta (pkt 1) nie jest równoznaczne z zapisaniem się do powiadomień!
  • Zarówno utworzenie konta, jak i zapis na zawody wymagają akceptacji administratora strony. W przypadku jakichkolwiek problemów, wątpliwości lub sugestii, zachęcamy do kontaktu.

Strona znajduje się jeszcze w fazie przygotowania, jednak zarówno subskrypcja jak i zapisy na zawody już działają. Zachęcamy do zapisywania się do powiadomień i częstego sprawdzania strony.

Pozdrawiamy

Zespół KSZOZP